הורדת שירים מיוטיוב
 

לפני מספר ימים פגשתי חבר וותיק כמו שאומרים והחלטנו לשבת על קפה ולהתעדכן מה חדש אצלו אצלי ובאינטרנט בכללי, מהר מאוד הבנתי שהבחור נורא מתעניין ביוטיוב, בעיקר בשירים וקליפים. הוא סיפר לי שהוא יוצר קליפים וויראליים שתופסים את הגולשים וגורמים להם להתאהב באותו הסרטון עד שהם פשוט רוצים להוריד את השיר מיוטיוב, בעצם הורדת שירים מיוטיוב בכללי וגם ספציפית לאותו השיר שתפס אותם ואפילו ריגש. אז בזמן שאנחנו מעדכנים אחד את השני מה השתנה במהלך השנים סיפרתי לו על פתרון מאוד יעיל בעצם סיפרתי לו על האתר YouTik.comהוא כמון לא הכיר את האתר ולא את התחום של הורדה מיוטיוב וזה היה ממש חדש עבורו, מהר מאוד הוא התלהב מהאפשרות של המרת סרטון ל MP4 ללא שימוש בתוכנה ושאפשר לעשות זאת אונליין על ידי מספר לחיצות, ומה קרה בעצם מאחר והוא יוצר ומעוניין שהגולשים שלו ייהנו מהתוכן גם ללא אינטרנט כלומר על המחשב האישי, באייפד או בסלולרי ופשוט יפיצו ויעבירו הלאה את הסרטונים שלו מה שיצור וויראליות סביב השיר. הוא החליט לשלב את הורדת שירים מיוטיוב בתוך הסרטונים שלו ולהציע לגולשים אפשרות של הורדה מיוטיוב על ידי קליק פשוט.
 

הורדה מיוטיוב
 

דיברנו כבר על זה שהורדה מיוטיוב הפך לפופולארי בקרב בני הנוער והבוגרים וכיום יש אלפי משתמשים שמשתמשים באתרים כמו יוטיק youtube-mp3.org  ורבים טובים אחרים, השירות נועד לעזור למשתמש הרגיל והפשוט שאין לו ידע בתכנות ובהפעלת תוכנות המרה, לדוגמא אישה שהיא אימא לילדים וחובבת שירים קלאסיים יכולה פשוט להכנס ליוטיוב לבחור בשיר הרצוי ולאחר מכנס להמיר אותו על ידי שימוש באתר YouTikולהאזין לקלאסיקה באייפון או באנדרואיד שלה, וכל זה בזכות הורדת שירים מיוטיוב כן כן שיהיה בהצלחה והרבה הורדות.
 

בברכה צוות YouTik.com

We are not affiliated with nor authorized by YouTube. Storing copies of videos counts as fair use under U.S. copyright law as decided in the Betamax case.